دلفین بی دبی

 

 

دلفین بی در آتلانتیس و نخل جمیرا واقع شده است و یکی از جذابترین مکان های نگهداری دلفین در دنیا می باشد. در این مکان شانس شنا و بازی با دلفین ها را با امکانات بی نظیر دارید.

هر شخصی متناسب با سن و مهارت شنای خود یک دلفین انتخاب می کند. می توانید در کنار دلفین خود در آب های کم عمق بایستید، همراه با او در آب های زلال شیرجه بزنید و شنا کنید و یا حتی او را در آغوش بگیرید! تماشای نمایش های حیرت انگیز دلفین ها در آب یکی از سرگرم کننده ترین تفریحات شما در دبی خواهد بود. کودکان به هنگام بازی با دلفین باید در کنار والدین خود باشند و زمان بازی با دلفین ها 300 دقیقه است. اگر هم قادر به شنا نیستید نگران نباشید، مربیان حرفه ای در آنجا حاضرند تا به شما در داشتن تجربه ای شیرین با دلفین ها کمک کنند.

در این مجموعه هر جور تفریحی برای هر سنی که فکرش را بکنید، امکان‌پذیر است. می‌توانید در آب‌های کم‌عمق بروید، کنار دلفین‌ها بایستید، بغلشان کنید، کنارشان شنا و غواصی کنید و یک عکس یادگاری بگیرید. دلفین‌ها حیوانات مهربانی هستند و همراه مربی می‌توانید حسابی کنارشان خوش بگذرانید. تمام پکیج‌های بلیط، شامل دسترسی به پارک آبی آکواونچرهم هستند.