مرکز تجارت جهانی دبی

 

 

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)، از زمان آغازش نقش اساسی در ایجاد و تحکیم موقعیت دبی به عنوان یک مرکز جهانی برای تجارت ایفا کرده است. علاوه بر طیف وسیعی از ارائه محصول، مرکز تجارت جهانی دبی همچنین با مجموعه ای از مزایا مانند رسانه ها، تبلیغات، فنی، مهندسی، خدمات امنیتی، به عنوان یکی از مقصدهای کنوانسیون پیشرو در جهان شهرت پیدا کرده است.
۳۷ طبقه برج اداری در جاده شیخ زاید به طور نمادین در سال ۱۹۷۹۹ ساخته شد، و اولین اموال سفارشی مرکز تجارت جهانی دبی بود. از آن زمان به بعد، امکانات آن شامل مرکز نمایشگاه و کنوانسیون بین المللی دبی (DICEC)، ساختمان اداری برج کنوانسیون، هتل های نووتل و ابلیس، و سرویس محل اقامت در آپارتمان های هتل مرکز تجارت دبی گسترش یافته است.

مرکز تجارت جهانی دبی دارای یک میلیون فوت مربع فضای نمایشگاهی مناسب و متنوع، ترکیبی از کافه ها و رستوران ها، به علاوه فضای آزاد باغ نخل (Palm Garden) است که می تواند برای جشن های شادی و یا به عنوان منطقه ی تفریحی غیر رسمی استفاده شود. این مکان همچنین داری وسیله نقلیه عمومی در ارتباط با مترو، اتوبوس ها و تاکسی ها است، که ارتباطات بدون دردسر را تضمین می کند. شما را ۱۵ دقیقه ایی به فرودگاه بین المللی دبی و ۴۵ دقیقه ایی به فرودگاه بین المللی آل مکتوم می برد ، و عبور سریع کالا از مرکز نمایشگاه را تضمین می کند.