هتل حیات ریجنسی دبی

هتل ۵ ستاره حیات ریجنسی (HYATT REGENCY) یک هتل مجلل با امکانات متنوعی مانند زمین پاتیناژ, استخر , رستوران زیبای گردانو اتاق های مجلل مشرف به خلیج فارس یکی از بهترین هتل های دبی برای اقامت مسافران تور دبی است.

در هتل حیات ریجنسی دبی رستورانی به نام شهرزاد که یکی از رستوران های لوکس و جذاب ایرانی است در بین چند رستوران دیگر این هتل فعالیت میکند. این رستوران غذاهای ایرانی را در فضای قصرهای پر ابهت شرقی و چشم نواز با دکوراسیون شرقی  برای مسافران تور دبی سرو میکند و ظروف زیبا  با بوی نان داغ و تازه مسطح ایرانی و انواع کباب ها و غذاهای دریایی و میوه جات وسبزیجات و دسرها در هم آمیخته شده تا فرهنگ غذایی ملت ایران و سنت های زیبای سفره ایرانی را به تماشا بگذارد و لذت غذاها را با فرهنگ و سنن این مرز و بوم در یاد ها و خاطره ها زنده نگه دارد.  موسیقی زنده نیز در این بین نقش مهمی در این القای فرهنگی ایفا میکند .در تمامی محیط رستوران پنجره های مشبک قهوه ای و چوبی و قالی های ایرانی و چلچراغ های قدیمی قلمکار اصفهان به چشم میخورد . برای علاقمندان فضای بالکن هم دارای چیدمان مخصوص میباشد . در این رستوران , سرو غذا به صورت خانوادگی و سنتی و vip و هم به صورت معمولی انجام میگیرد .فضایی محصور با پرده برای پذیرایی از بانوان در این رستوران تدارک دیده شده که در مواقع لزوم پرده ها میفتند و حریم میهمانان حفظ و از دیگر میهمانان رستوران جدا میگردد.این رستوران یکی از معدود رستوران هایی است که موفق به کسب جایزه شده است . برای اوقاتی که هتل و رستوران شلوغ و مملو از مسافران تور دبی است و میهمانان منتظر خالی شدن میز هستند , حجره هایی فراهم شده که نشستن و انتظار کشیدن هم دز آنجا خالی از لطف نیست .درهای ورودی پرنقش و نگار با چیدمان و دکوراسیونی شرقی , ورود شما را به قصر شهرزاد خوش امد می گویند و به شما یادآوری میکنند که در این فضا حکایاتی را خواهید شنید که در هیچ کجای دیگر نشانی از آن ها نیست و نخواهد بود .

 

هتل ۵ ستاره حیات ریجنسی (HYATT REGENCY) تا بازار طلا در دبی با فاصله 5 دقیقه پیاده روی است مرکز تناسب اندام هتل حیات ریجنسی دبی مجهز به یک ورزشگاه مدرن، چند زمین تنیس ویک زمین گلف زیبا با ۹ گودال می باشد. مرکز زیبایی و ماساژ هتل نیز انواع مختلف روش های ماساژ درمانی را به علاقه مندان این طب سنتی ارائه میدهد. هتل دارای ۵ رستوران است که از این میان این رستوران ها Al Dawar، تنها رستوران گردان (چرخنده) شهر دبی می باشد تریا و کافه هتل نیز به سرو انواع نوشیدنی می پردازد و انواع موسیقی ها در تریا Carpenter، به صورت لب خوانی برگزار می شود.هتل به حیات ریجنسی Palm Deira مشرف بوده و  فاصله هتل  تا فرودگاه بین المللی دبی با اتومبیل  تنها ۱۵ دقیقه می باشد