هتل هبتور گرند دبی

هتل هبتور گرند دبی که از جمله هتل های 5 ستاره و مجلل ناحیه جمیرا دبی است، جزو هتل های معروف دبی می باشد و چشم اندازی زیبا رو به فضای سبز و دریا دارد.این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه ، تا پارک آبی 10 دقیقه ،تا مرکز خرید امارات 10 دقیقه و تا مرکز شهر دبی 15 دقیقه فاصله داشته و به دلیل دسترسی آسان مسافران تور دبی به مراکز شهر، مورد استقبال زیادی واقع شده است.

هتل هبتور گرند دبی 446 اتاق در 14 تیپ مختلف دارد که دارای امکانات بسیاری از جمله مبلمان زیبا، حمام بزرگ، اینترنت، گاوصندوق و سیستم تهویه مطبوع و... می باشند. این هتل همچنین 18 رستوران و بار نیز دارد که انواع غذاهای  تایلندی ، لبنانی و دریایی مطابق با ذائقه مسافران تور دبی در آنها سرو می شود، برخی رستوران های هتل نیز مخصوص سرو غذاهای محلی است.برای نمونه رستوران شاه جهان ، مخصوص سرو غذاهای هندی بوده و در رستوران لوچیانو نیز غذاهای ایتالیایی طبخ می شود.

امکانات هتل هبتور گرند دبی:

رستوران، اینترنت،ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم یا اسپا، حمام ترکی و بخار،سکوی شیرجه،نگهداری ازکودکان،مراکز تجاری،اتاق جلسه،امکانت غواصی و کناره اختصاصی در جمیرا از جمله امکانات هتل هبتور گرند دبی می باشد که در اختیار میهمانان تور دبی قرار گرفته است.

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.